Uzņēmējdarbības konsultācijas un kompleksa apkalpošana Baltijas valstīs

Uzņēmums „Baltconsult” sniedz kompleksus finanšu, bankas, grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus Jūsu uzņēmējdarbības atbalstam Latvijā, Igaunijā, Kiprā un Andorā.

Britu punktualitāte

Mēs garantējam operatīvu nosprausto uzdevumu izpildi

Vācu precizitāte

Uzmanīga attieksme pret sīkākajām detaļām

Šveices uzticamība

Pilnīga konfidencialitāte un darījuma attiecību caurskatāmība

Baltijas rūpīgums

Kompleksa pieeja un individuālie risinājumi

Mūsu priekšrocības

Pieredze un profesionalitāte

Uzņēmums „Baltconsult” ir dibināts 2004. gadā, un tam ir liela praktiskā pieredze, kas uzkrāta, sekmīgi mijiedarbojoties ar klientiem no dažādām saimnieciskās darbības jomām.

Kompleksa pieeja

Atbalsts Jūsu uzņēmējdarbībai soli pa solim: sākot ar konsultācijām, uzņēmuma reģistrēšanu un palīdzību bankas kontu atvēršanā, līdz pat jebkuru iespējamo ar Jūsu uzņēmuma finanšu attīstību saistīto situāciju risināšanai.

Individuālie risinājumi

Mēs katram klientam piemeklējam individuālu pieeju – palīdzam tikt skaidrībā ar dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbības organizēšanu, attīstību un veikšanu.

Uzņēmējdarbības specifikas izpēte

Maksimāli efektīva rezultāta nodrošināšanai uzņēmuma „Baltconsult” speciālisti veic vispusīgu klienta uzņēmējdarbības analīzi.

Mūsu pakalpojumi

Droši finanšu instrumenti mūsu klientiem

Uzturēšanās atļauja

„Baltconsult” nodrošinās atbalstu, noformējot pagaidu un pastāvīgo uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā. Mēs sniegsim Jums konsultācijas Imigrācijas un nodokļu likumu jautājumos, palīdzēsim sagatavot visu Imigrācijas dienestā iesniedzamo nepieciešamo dokumentu paku un fiziski būsim Jums līdzās no procesa sākuma līdz pat beigām.

Uzņēmējdarbības konsultācijas

Uzņēmums „Baltconsult” specializējas finanšu un korporatīvo konsultāciju jomā – jautājumos, kas saistīti ar finanšu darījumiem, nodokļiem un izdevumiem , kā arī Latvijas Republikas Komerclikuma, banku lietu, Imigrācijas, Darba likuma un Civillikuma jautājumos.

Grāmatvedības pakalpojumi

„Baltconsult” piedāvā pilnu grāmatvedības pakalpojumu spektru Jūsu uzņēmumam. Mēs nodrošinām augsti kvalificētus grāmatvedības pakalpojumus, lietvedības pakalpojumus, konsultācijas likumu un nodokļu jautājumos.

Panākumu stratēģija un konkurences priekšrocību attīstība

Finanšu pakalpojumi un Compliance

Mēs palīdzam mūsu klientiem risināt jautājumus, kas saistīti ar finanšu vadības sistēmu izveidi, izmaksu plānošanu un prognozēšanu, ar investīciju un finanšu analīzi, kā arī sniedzam konsultāciju pakalpojumus uzņēmējdarbības novērtēšanā un AML / CFT / GDPR. politiku izveidē.

Juridiskie pakalpojumi

Profesionāls juridiskais atbalsts – dibināšanas dokumentu tulkošana, notariālā un starptautiskā apliecināšana. Reģistrācija un juridiskais atbalsts uzņēmumiem no dažādām jurisdikcijām, atbalsts uzņēmējdarbības pārdošanā un pirkšanā.

Compliance un AML pakalpojumi

Uzņēmums Baltconsult sniedz juridisku atbalstu personas datu tiesiska apstrādes procesa ieviešanā, nepieciešamo dokumentu kopuma (politika, datu apstrādes reģistrs, instrukcijas darbiniekiem u.c.) sagatavošanā.

Bankas kontu atvēršana

Uzņēmums „Baltconsult” sadarbojas ar daudzām lielākajām ārvalstu un Baltijas valstu bankām, turklāt mēs esam ne vien to aģenti, bet arī partneri.

Sākt sadarbību

Tālrunis Rīgā
+371 67 204 736
E-pasts
info@baltconsult.eu
Skype
baltconsult.eu
Biroja adrese
Citadeles 1A
Rīga, LV-1010, Latvija

Atsūtiet savu jautājumu vai aprakstiet uzdevumu!
Mūsu darbinieki ļoti drīz sazināsies ar Jums.

Nosūtot jautājumu, Jūs piekrītat datu apstrādei Jūsu iesūtītajā apjomā un konsultācijas sniegšanas mērķim. Tiesības atsaukt savu piekrišanu un citus personas datu aizsardzības principus skatīt Privātuma politikā.