Konsultāciju pakalpojumi un uzņēmumu reģistrēšana

„Baltconsult” speciālistu zināšanas un pieredze Jūsu uzņēmējdarbības uzdevumu risināšanai

Uzņēmējdarbības konsultācijas

Uzņēmums „Baltconsult” sniedz konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar Jūsu uzņēmuma lietišķo aktivitāti. Mūsu uzņēmuma speciālisti atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbības uzsākšanu, kā arī sniegs detalizētu informāciju par niansēm uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā.

Drošs informācijas avots

„Baltconsult” saviem klientiem nodrošina konsultāciju servisu Latvijas Republikas Komerclikuma, finanšu, banku, korporatīvo, Imigrācijas, Darba likuma un Civillikuma jautājumos.

 

Budžets ir viens no svarīgākajiem uzņēmuma efektivitātes vadības instrumentiem. „Baltconsult” finanšu eksperti palīdzēs veikt Jūsu budžeta sistēmas auditu un sniegs ieteikumus tās pilnveidošanai – mēs veiksim Jūsu uzņēmuma grāmatvedības pārskata un finanšu darījumu pārbaudi. 

Konsultācijas pirms uzņēmējdarbības uzsākšanas

Uzņēmējdarbības veikšanai ES teritorijā ir nepieciešami pārdomāti lēmumi un paaugstināta mobilitāte, spēja īsā laikā apgūt jaunus saimnieciskās darbības normatīvus un noteikumus.

 

Mūsu pakalpojumi palīdz pieņemt lēmumus un ietver:

Uzņēmuma reģistrēšana Latvijā

Uzņēmums „Baltconsult” nodrošina atbalstu, noformējot dokumentus un reģistrējot sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA), kā arī reģistrējot ārvalstu uzņēmuma filiāli vai pārstāvniecību Latvijas teritorijā.

 

Priekšrocības, reģistrējot sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA):

Finanšu konsultācijas

„Baltconsult” piedāvā finanšu konsultācijas jebkuros finanšu darījumu īstenošanas jautājumos, nodokļu un izdevumu jautājumos, kā arī finanšu darba plāna sagatavošanā atbilstoši Latvijas Republikas nodokļu likumiem.

 

Jums ir iespēja saņemt konsultācijas nodokļu plānošanas jautājumos šādās jomās:

Korporatīvās konsultācijas

Mūsu speciālistu darba pieredze ļauj operatīvi un ņemot vērā uzņēmuma individuālās īpatnības izvēlēties un piedāvāt optimālo risinājumu katram konkrētam gadījumam. 

 

Mūsu risinājumi korporatīvo konsultāciju jomā skar šādus jautājumus:

Elektroniskā komercija un licenču saņemšana

Uzņēmuma „Baltconsult” darbība aptver visu pakalpojumu klāstu, kas saistīti ar brokeru investīciju uzņēmumu, maksājumu agregatoru, kā arī organizāciju, kas sniedz maksājumu pakalpojumus (emitē elektronisko naudu), reģistrēšanu, licenču saņemšanu un turpmāko atbalstu.

 

Mēs piedāvājam konsultāciju pakalpojumus un pilnu juridisko atbalstu šādos jautājumos:

Sākt sadarbību

Tālrunis Rīgā
+371 67 204 736
E-pasts
info@baltconsult.eu
Skype
baltconsult.eu
Biroja adrese
Citadeles 1A
Rīga, LV-1010, Latvija

Atsūtiet savu jautājumu vai aprakstiet uzdevumu!
Mūsu darbinieki ļoti drīz sazināsies ar Jums.

Nosūtot jautājumu, Jūs piekrītat datu apstrādei Jūsu iesūtītajā apjomā un konsultācijas sniegšanas mērķim. Tiesības atsaukt savu piekrišanu un citus personas datu aizsardzības principus skatīt Privātuma politikā.