Kompleksi „darbam gatavs” līmeņa grāmatvedības pakalpojumi

Lietpratīga grāmatvedības uzskaite ir stabilas un ilgstošas Jūsu uzņēmuma attīstības ķīla

Grāmatvedības pakalpojumi

Uzņēmums „Baltconsult” nodrošina augsti kvalificētus grāmatvedības pakalpojumus, lietvedības pakalpojumus un konsultācijas likumu un nodokļu jautājumos. Mūsu uzņēmums piedāvā pilnīgu grāmatvedības apkalpošanu, organizēšanu un grāmatvedības uzskaites atjaunošanu.

 

Mēs piedāvājam:

Jūs iegūstat:

Likumu bāzes monitorings

Mēs operatīvi nodrošinām saviem klientiem informāciju par jaunumiem likumos, ar likumiem saistītos un izskaidrojošos aktos un, ja nepieciešams, veiksim analīzi un organizēsim konsultāciju. 

 

Grāmatvedības pakalpojumu jomā „Baltconsult” nodrošina kvalificētus grāmatvedības uzskaites un lietvedības pakalpojumus, kā arī pakalpojumus visu veidu sākotnējo dokumentu un citu nepieciešamo dokumentu apstrādē atbilstoši Latvijas Republikas likumiem, atskaišu pārbaudes un kontroles pakalpojumus un pakalpojumus to iesniegšanai nodokļu dienestā.

Sākt sadarbību

Tālrunis Rīgā
+371 67 204 736
E-pasts
info@baltconsult.eu
Skype
baltconsult.eu
Biroja adrese
Citadeles 1A
Rīga, LV-1010, Latvija

Atsūtiet savu jautājumu vai aprakstiet uzdevumu!
Mūsu darbinieki ļoti drīz sazināsies ar Jums.

Nosūtot jautājumu, Jūs piekrītat datu apstrādei Jūsu iesūtītajā apjomā un konsultācijas sniegšanas mērķim. Tiesības atsaukt savu piekrišanu un citus personas datu aizsardzības principus skatīt Privātuma politikā.