Finanšu vadība

Finanšu pakalpojumi Jūsu uzņēmējdarbības efektivitātes celšanai

Finanšu pakalpojumi

Ņemot vērā mūsu klientu individuālās vajadzības, mēs sniedzam vispusīgu palīdzību, risinot uzdevumus, kas saistīti ar finanšu vadības sistēmu izveidi, plānošanu un izdevumu prognozēm, kā arī ar investīciju un finanšu analīzi.

ES fondu finansējuma piesaistīšana

Uzņēmumam „Baltconsult” privātajā sektorā ir plaša pieredze darbā ar Eiropas Savienības fondiem. Saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem mēs piedāvājam kompleksu sadarbību no idejas analīzes un līdz pat nepieciešamo dokumentu un atskaišu sagatavošanai.

Uzņēmuma „Baltconsult” komanda ir sagatavojusi un sekmīgi īstenojusi vairāk nekā 20 projektus dažādās saimnieciskajās nozarēs.

Uzņēmums „Baltconsult” piedāvā novērtēt un izanalizēt idejas, strukturēt tās, pārbaudīt to atbilstību visiem nepieciešamajiem kritērijiem, sagatavot dokumentu paketi, īstenot komunikāciju ar attiecīgajām instancēm, sniegt klientam informāciju par projekta izskatīšanas procesu un ES procedūrām, koordinēt projekta īstenošanas procesu, kā arī sagatavot noslēguma un progresa pārskatus.

 

Mēs piedāvājam kompleksu atbalstu darbā ar Eiropas fondiem Latvijā:

Uzņēmējdarbības novērtēšana

Uzņēmuma „Baltconsult” veiktā uzņēmējdarbības analīze palīdz iegūt pilnīgu un patiesu informāciju par uzņēmuma un tā aktīvu iespējamo vērtību, iespējamajiem uzņēmuma atmaksāšanās termiņiem, par gada peļņas apmēru un iespējām attīstīties preču un pakalpojumu tirgū.

 

Uzņēmējdarbības novērtējums, tās priekšrocības un mērķi:

Sākt sadarbību

Tālrunis Rīgā
+371 67 204 736
E-pasts
info@baltconsult.eu
Skype
baltconsult.eu
Biroja adrese
Citadeles 1A
Rīga, LV-1010, Latvija

Atsūtiet savu jautājumu vai aprakstiet uzdevumu!
Mūsu darbinieki ļoti drīz sazināsies ar Jums.