Baltconsult Andorā

Bizness Andorā - konsultācijas un visaptverošs atbalsts Jūsu uzņēmumam

Baltconsult piedāvā uzņēmuma reģistrācijas pakalpojumus, palīdzību bankas kontu atvēršanā un uzturēšanās atļaujas iegūšanā. Baltconsult speciālisti sniegs juridisko un konsultāciju atbalstu, kā arī sniegs visaptverošu informāciju par nodokļiem.

Andora ir lieliski piemērota biznesa organizēšanai, kā arī atpūtai un pastāvīgai dzīvesvietai - šī valsts dzīves kvalitātes ziņā ieņem 12. vietu pasaulē (International Living Index).

Uzņēmējdarbības priekšrocības Andorā

Saskaņā ar Starptautisko dzīves indeksu Andora ieņem 25. vietu starp visām valstīm biznesa ērtības ziņā, un bankas ir starp 20 uzticamāko pasaulē.

Līdz šim Andora ir parakstījusi Konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu ar Franciju, Spāniju, Lihtenšteinu, Maltu, Apvienotiem Arābu Emirātiem, Portugāli un Luksemburgu. Notiek sarunas ar citām valstīm.

Andorai ir viszemākais nodokļu slogs uzņēmumiem Eiropā. Uzņēmumu ienākuma nodoklis ir tikai 10% ar iespēju samazināt līdz 0% (holdingiem), ja ir izpildītas noteiktas prasības.

0%

mantojuma nodoklis

0%

nodoklis par dividendēm, ja uzņēmumu ienākuma nodoklis jau ir samaksāts

4.5%

kopējais netiešais nodoklis

0%

iedzīvotāju ienākuma nodoklis

Kompāniju reģistrācija Andorā

Baltconsult sniedz atbalstu uzturēšanās atļaujas iegūšanā Andorā. Ir divi galvenie veidi, kā iegūt uzturēšanās atļauju Andorā - pasīva un aktīva uzturēšanās. Pasīvā uzturēšanās nozīmē uzturēšanās atļaujas iegūšanu bez darba atļaujas, bet aktīvā - ar tiesībām strādāt.

Galvenie pasīvās uzturēšanās veidi: ieguldījumiem, starptautiskiem profesionāļiem, zinātniekiem, sportistiem un kultūras darbiniekiem, kā arī uzturēšanās atļauja uzturēšanās gadījumiem medicīnas iestādēs, terapeitiskos centros un pansionātos.

Pamatprasības pasīvajiem rezidentiem:

Atverot uzņēmumu Andorā, ir iespējams iegūt uzturēšanās atļauju ar tiesībām strādāt individuāliem uzņēmējiem (aktīva rezidence). Ir svarīgi atzīmēt, ka šajā gadījumā Jums ir jāpaliek valstī vismaz 183 dienas gadā.

Uzturēšanās atļauja Andorā

Baltсonsult sniedz palīdzību dokumentu noformēšanā un uzņēmumu reģistrācijā Andorā. Jaunu uzņēmumu Andorā var atvērt fiziska, juridiska persona, kā arī valsts rezidents un nerezidents. Galvenie uzņēmumu veidi: Societat Limitada (S.L.) - SIA analogs un Societat Anònima (S.A.) - AS analogs.

Galvenās priekšrocības reģistrējot uzņēmumu Andorā:

Bankas kontu atvēršana

Baltconsult sniedz konsultatīvu atbalstu bankas kontu atvēršanā Andorā. Andoras banku galvenā specializācija ir: Private Banking, līdzekļu pārvaldīšana un aktīvu pārvaldīšana. Turklāt klientiem, kuri izvieto savus finanšu aktīvus Andoras bankās, ir iespēja atvērt norēķinu kontus uzņēmējdarbības veikšanai, kā arī multivalūtu, norēķinu, norēķinu karšu kontus, uzkrājumu, ieguldījumu, darījumu kontus. Jūs varat atvērt kontu Andoras bankā gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Grāmatvedības pakalpojumi

Baltconsult sniedz pastāvīgus grāmatvedības pakalpojumus Andoras uzņēmumiem, kā arī juridiskas un nodokļu konsultācijas. Mūsu uzņēmums piedāvā profesionālu grāmatvedības atbalstu, biznesa organizāciju un atbalstu Andorā.

Mūsu pakalpojumi:

Baltconsult grāmatvedības un lietvedības pakalpojumu priekšrocības:

Sākt sadarbību

Tālrunis Andorā
+376 360 368
E-pasts
andorra@baltconsult.eu
Skype
baltconsult.eu
Ofiss
Carrer La Llacuna, 2, 5e 2a
Andorra La Vella, AD400
Principat d'Andorra

Atsūtiet savu jautājumu vai aprakstiet uzdevumu!
Mūsu darbinieki ļoti drīz sazināsies ar Jums.

Nosūtot jautājumu, Jūs piekrītat datu apstrādei Jūsu iesūtītajā apjomā un konsultācijas sniegšanas mērķim. Tiesības atsaukt savu piekrišanu un citus personas datu aizsardzības principus skatīt Privātuma politikā.