Uzņēmējdarbības konsultācijas un kompleksa apkalpošana Baltijas valstīs

Uzņēmums „Baltconsult” sniedz kompleksus finanšu, bankas, grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus Jūsu uzņēmējdarbības atbalstam Latvijā, Igaunijā un Kiprā.

Britu punktualitāte

Mēs garantējam operatīvu nosprausto uzdevumu izpildi

Vācu precizitāte

Uzmanīga attieksme pret sīkākajām detaļām

Šveices uzticamība

Pilnīga konfidencialitāte un darījuma attiecību caurskatāmība

Baltijas rāmums

Prognozējamā Jūsu finanšu stāvokļa stabilitāte

Mūsu priekšrocības

Pieredze un profesionalitāte

Uzņēmums „Baltconsult” ir dibināts 2004. gadā, un tam ir liela praktiskā pieredze, kas uzkrāta, sekmīgi mijiedarbojoties ar klientiem no dažādām saimnieciskās darbības jomām.

Kompleksa pieeja

Atbalsts Jūsu uzņēmējdarbībai soli pa solim: sākot ar konsultācijām, uzņēmuma reģistrēšanu un palīdzību bankas kontu atvēršanā, līdz pat jebkuru iespējamo ar Jūsu uzņēmuma finanšu attīstību saistīto situāciju risināšanai.

Individuālie risinājumi

Mēs katram klientam piemeklējam individuālu pieeju – palīdzam tikt skaidrībā ar dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbības organizēšanu, attīstību un veikšanu.

Uzņēmējdarbības specifikas izpēte

Maksimāli efektīva rezultāta nodrošināšanai uzņēmuma „Baltconsult” speciālisti veic vispusīgu klienta uzņēmējdarbības analīzi.

Mūsu pakalpojumi

Droši finanšu instrumenti mūsu klientiem

Uzņēmējdarbības konsultācijas

Uzņēmums „Baltconsult” specializējas finanšu un korporatīvo konsultāciju jomā – jautājumos, kas saistīti ar finanšu darījumiem, nodokļu un izdevumu optimizēšanu, kā arī Latvijas Republikas Komerclikuma, banku lietu, Imigrācijas, Darba likuma un Civillikuma jautājumos.

Grāmatvedības pakalpojumi

„Baltconsult” piedāvā pilnu grāmatvedības pakalpojumu spektru Jūsu uzņēmumam. Mēs nodrošinām augsti kvalificētus grāmatvedības pakalpojumus, lietvedības pakalpojumus, konsultācijas likumu un nodokļu jautājumos.

Finanšu pakalpojumi

Mēs palīdzam mūsu klientiem risināt jautājumus, kas saistīti ar finanšu vadības sistēmu izveidi, izmaksu plānošanu un prognozēšanu, ar investīciju un finanšu analīzi, kā arī sniedzam konsultāciju pakalpojumus uzņēmējdarbības novērtēšanā.

Panākumu stratēģija un konkurences priekšrocību attīstība

Juridiskie pakalpojumi

Profesionāls juridiskais atbalsts – dibināšanas dokumentu tulkošana, notariālā un starptautiskā apliecināšana. Ar zemu nodokļu likmi saistītu uzņēmumu konsultēšana un juridiskais atbalsts, atbalsts uzņēmējdarbības pārdošanā un pirkšanā.

Bankas kontu atvēršana

Uzņēmums „Baltconsult” sadarbojas ar daudzām lielākajām ārvalstu un Baltijas valstu bankām, turklāt mēs esam ne vien to aģenti, bet arī partneri. „Baltconsult” darbiniekiem ir pilnvaras klientu identificēšanai un tiesības apliecināt visus bankai nepieciešamos dokumentus, kas ļauj klientiem atvērt kontus uzņēmuma birojā vai savā atrašanās vietā.

ES fondu līdzekļu piesaistīšana

Mūsu vērā ņemamā pieredze ļauj mums piedāvāt saviem klientiem kompleksu sadarbību, strādājot ar Eiropas Savienības fondiem – no idejas sākotnējās analīzes un komunikācijas ar valsts struktūrām, kas atbild par programmu, līdz pat noslēguma atskaišu sagatavošanai.

Uzturēšanās atļauja

„Baltconsult” nodrošinās atbalstu, noformējot pagaidu un pastāvīgo uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā. Mēs sniegsim Jums konsultācijas Imigrācijas un nodokļu likumu jautājumos, palīdzēsim sagatavot visu Imigrācijas dienestā iesniedzamo nepieciešamo dokumentu paku un fiziski būsim Jums līdzās no procesa sākuma līdz pat beigām.

Sākt sadarbību

Tālrunis Rīgā
+371 67 204 736
E-pasts
info@baltconsult.eu
Skype
baltconsult.eu
Biroja adrese
Citadeles 1A
Rīga, LV-1010, Latvija

Atsūtiet savu jautājumu vai aprakstiet uzdevumu!
Mūsu darbinieki ļoti drīz sazināsies ar Jums.